Hakkımızda

   Öncelikle bizleri tercih etmiş olan tüketicilerimize, bayilerimize ve servislerimize; Göstermiş oldukları destek, güven, ilgi ve alakanıza teşekkür ederiz.

30 yılı aşkın tecrübesiyle FİDAN ELEKTRONİK LTD. ŞTİ. elektronik sektöründe sınır tanımayan yenilikleriyle hep önde olan 500’ü aşkın satış noktasıyla hizmet vermektedir. Kurulduğu 1984 yılından bugüne kadar ki olan süreçte müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön plana almaktadır.

FİDAN ELEKTRONİK LTD. ŞTİ. – LEADER,  markası adı altında sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kaliteden ödün vermeden yaptığı doğru yatırımlarla, Türkiye’nin dört bir yanında kurmuş olduğu 100’ün üzerinde servis noktasıyla tüketicilere yakın olarak her zaman daha iyi servis hizmeti ve kalitesi için uğraş vermektedir.

Günümüz teknolojisinin tüm yeniliklerini yakından takip eden FİDAN ELEKTRONİK LTD. ŞTİ; teknolojinin bizlere armağan ettiği kendine özgün müzik kutuları, ses sistemleri, profesyonel ses sistemleri, rehber anfileri, oto mp3, oto hoparlör, oto anfi, dvd-dıvx, miktofon gibi ürünleri  üretmekte olup türkiye’de ilk bluetooth özelliğini kullanan firma olmakla birlikde her daim yenilikleri yakından takip etmekten gurur duyar. FİDAN ELEKTRONİK LTD. ŞTİ cihazlarını LEADER kalitesi ve marka güvencesi ile sektörde adını duyurmaktadır.

Şirket amaçlarını gercekleştirirken toplumsal değerlere, ticari ahlak ve tüketici haklarına sadık kalıp, satış sonrası müşteri memnuniyetinde öncü olmayı her daim sürdürmeyi kendimize bir borç bilir ve müşterilerimizde oluşan ihtiyaçları yakından takip eder ve ihtiyaçlara yönelik öncü çözümler sunmaktan asla geri durmadık.  Müşterilerimize satış sonrası hizmet vermekten de gurur duymaktayız. Müşteri memnuniyeti önceliğimiz olup müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız.

LEADER alanındaki pek çok firmanın aksine, verdiği hızlı servis ve %100 memnuniyet garantili satış sonrası hizmetiyle müşterisini mutlu etmeyi bir görev bilmiştir. Yurt çapında tüketicilerin hizmetinde ve satış sonrası serviste rakiplerinden açık ara öndedir.

LEADER estetik tasarım, ekonomik koşullar ve kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla kısa süre içinde başarılı bir satış performansına ulaşmıştır. Elektronik sektöründe ürün yelpazesini sürekli genişletip yenileyerek ilklere imza atmıştır. LEADER‘in elektronik dünyasına kazandırdığı her yeni ürün modern tasarım, rekabetçi bir fiyat politikası ve tartışılmaz kaliteyi içinde barındırır.

Değerli müşterilerimiz, üretimini ve tedariğini yapmakta olduğumuz yeni ürünlerimiz ile ürün yelpazemiz hızla genişlemektedir, LEADER markasının kalitesini üst seviyede tutmak kalite politikamızın ilk maddesidir. Bu sebep ile müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz önem, markamıza olan güvenin artması için vazgeçilmez önceliğimizdir. Bu bilinç ile siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek adına yatırımlarımızı bu yönde artırmak hedefiyle yolumuza devam etmekteyiz.Koşulsuz müşteri memnuniyeti misyonu ile gelişen günümüz teknolojisinin tüm yeniliklerini yakından takip eden FİDAN ELEKTRONİK LTD. ŞTİ. – LEADER kalitesi ve marka güvencesi ile müşterilerini memnun etmeye devam edecektir.

KURUM KÜLTÜRÜMÜZ

Biz ”Fidan Ailesi” olarak ; insan unsurunun en önemli faktör olduğuna inanıyoruz. Bilinçli çalışma, dürüstlük, sabır, tutarlılık, üstün kalite, gelişme ve geliştirme, FİDAN ELEKTRONİK LTD. ŞTİ’de oluşturduğumuz kültürün dayandığı temel ilkelerdir.

  Saygılarımızla; FİDAN ELEKTRONİK LTD. ŞTİ. – LEADER